Maak kennis met z-wave met deze USB zwave (GEN5 Zwave Plus) ontvanger/zender die bijvoorbeeld gebruikt kan worden in een PC (bv met Domoticz of andere Domotica software), Raspberry, Synology NAS.
Hiermee kunnen zwave producten (zwave en zwave plus) ontvangen en aangestuurd worden. Zwave is een open protocol, dus niet alleen AEOTEC maar ook Zwave producten van andere merken kunnen hiermee aangestuurd worden.
Bijvoorbeeld producten van Aeotec, Fibaro, Qubino, maar ook vele andere zwave compatibel producten.
Deze USB module kan in een Raspberry Domoticz domotica controller prima gebruikt worden om uw zwave domotica producten te ontvangen en aan te sturen.
Koppeling van zenders en ontvangers met deze z-stick is erg eenvoudig waarna de stick alle producten in Domoticz zichtbaar maakt.
Heb je vragen hoe je met je domotica systeem moet starten? Neem dan even contact op via email of telefoon.
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?